room-1

Water Side Resort & Spa Hotel

room-2

Water Side Resort & Spa Hotel

room-3

Water Side Resort & Spa Hotel

room-1

Water Side Resort & Spa Hotel

room-2

Water Side Resort & Spa Hotel

room-3

Water Side Resort & Spa Hotel

Erken Rezervasyon Otelleri

Genel Bilgilendirmeler

covid-19
Covid-19 Bilgilendirme
WATER SİDE RESORT & SPA HOTEL

Tesisin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Tesisin, Sağlık Bakanlığının, yerel kurum ve otoritelerin Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tedbirlere tüm misafirler uymak ve bu tedbirler kapsamında; başta HES Kodu olmak üzere kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; misafirlerin tesise girişi sırasında HES Kodu sorgusu yapılacaktır.

1

Covid-19
Covid-19 Bilgilendirme
WATER SİDE RESORT & SPA HOTEL

Tesis, sorgulama sonucunda tanılı veya temaslı misafirleri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler, hem kendi sağlıklarını hem de kamu sağlığını korumak için tesise giriş öncesinde, konaklama süresince ve tesisten ayrıldıktan sonra Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenenler başta olmak üzere; Covid-19 kapsamında gerekli olan tüm tedbirleri uygulamaktan sorumludur.

Sağlık problemi bulunan veya Covid-19 belirtilerine ilişkin şüphesi olan tüm misafirlerin, tesise giriş öncesinde sağlık kuruluşlarına başvurması gereklidir.

Covid-19 sebebiyle misafirlerin uğradığı veya sebep oldukları zarardan kendileri sorumlu olup her ne sebeple olursa olsun Tesis sorumlu değildir.


2

Logo
Genel Bilgilendirme
WATER SİDE RESORT & SPA HOTEL

Giriş günü misafirlere oda verilmeye saat 14.00 itibari ile başlanır. Odalardan çıkış saati ise en geç 12.00 dir. Çıkış günü ‘geç çıkış talepleri’ aynı günün sabahında resepsiyon personeli ile görüşülmeli ve oda müsaitliği doğrultusunda ücretlendirilmektedir.

Tesis ‘Ultra Her Şey Dahil’ konseptinde hizmet vermektedir. Konaklamalar akşam yemeği ile başlayıp konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü öğlen yemeği ile son bulur. Tesiste konaklayan tüm misafirlerin kol bandı takması zorunludur.

Aile odaları haricinde Standart odalarda yapılacak 2+2 veya 3+1 konaklamalar odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir. Konaklama yapılan oda tipi ‘Aile Odası’ ise, konaklama yapan misafirlerden birinin tesisten erken ayrılması durumunda ücret iadesi yapılmaz. Tesise evcil hayvan kabul edilmez.

Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.

Rezervasyonum

E-mail

Rezervasyon No